°C

Dzieci Odbierane

W TWOJEJ SPRAWIE

Do większości przypadków zabrania dzieci z rodzin biologicznych nie doszłoby, gdyby matka otrzymała zawczasu odpowiednią pomoc. Profilaktyka szwankuje jednak na całej linii. Dramatycznie brakuje asystentów rodziny, którzy mogliby zapobiec tragedii rozdzielenia matki z dzieckiem..  Leczenie, wsparcie, terapia psychologiczna – zamiast potępiania i ocen – zdołałyby uratować taką rodzinę. 

Dzieci Odbierane Radio Zachód

Dzieci Odbierane Radio Zachód

 

Dzisiaj opowiem o Jagodzie, młodej matce. Za nią i za jej partnerem szła zła historia, ich przeszłości i trojga malutkich dzieci. Najpierw on walczył o powrót dzieci z rodziny zastępczej, teraz ona robi wszystko aby dzieci,  ponownie odebrane wyrokiem sądu, wróciły do domu. Dziś ojciec siedzi w więzieniu a Jagoda wierzy, że odzyska maluchy.

 

O

 

 

 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku