°C

Dwanaście – audycja o życiu i zmianach. Dzisiaj po 20:00

Fot. Pixabay

Nasze głosy zachęcą Was do posłuchania audycji o tym, jakimi jesteśmy dla siebie ludźmi i dlaczego tak bardzo nie chcemy ( boimy się?) zmian w naszych wzajemnych relacjach.

Sami wiemy, jak trudno jest zrobić pierwszy krok. Na przykład przyznać się do błędu i przeprosić. Przyznać samemu sobie, że piję za dużo. Że jestem agresorem. Że nie jestem w stanie odstawić mediów społecznościowych… Wiele osób rezygnuje z terapii, szpitala, spotkania z psychologiem, mimo, że w ich życiu nie dzieje się dobrze. Rezygnują, bo po pierwsze wstydzą się korzystać z takiej formy pomocy, a po drugie chcą, żeby to INNI się zmienili. I tkwią przez wiele lat w chorobliwej, toksycznej i skomplikowanej relacji z drugim człowiekiem. Nie czując, że są kochani. Bez radości. Za to z pustką i poczuciem bezsensu. I ranią lub pozwalają ranić siebie…

Tak jak nasi bohaterowie – Krzysztof, Joanna i Leon, których historie są proste, ale wypełnione pełnymi smutku relacjami z ich bliskimi. Chcemy pokazać Wam ich piękne opowieści o zmianach, które gdy zaistnieją, dają szansę na coś lepszego.

Robert Piela, psycholog, wyjaśni na czym polega terapia i dlaczego tak się jej wstydzimy.

 

 

Zapraszamy – Małgorzata Nabel-Dybaś i Tomasz Szydło

Posłuchaj audycji:

Druga część audycji:

 

Radio Zachód na 103 FM audycja Dwanaście

26 lipca od 20:00 do 21:45

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.