°C

DUKE DUMONT – „Duality”

 

„Duality”, łącząc wieloletnie doświadczenia Duke’a Dumonta w spójny zapis, to szczera, oczyszczająca ekspresdja i chęć ucieleśnienia mentalności artysty nieskrępowanego przez ograniczenia gatunkowe; autorski ślad dźwiękowy.
LP połączona jest na dwie części: pierwsza jest bardziej taneczna, a druga introspektywna.

Otwierający wydawnictwo singiel „Therapy” został wydany na początku roku i nadaje ton całemu „Duality”. Kolejny to klubowy hymn „The Power”, współpraca z brytyjskim songwriterem i wokalistą Zakiem Abelem. W „Obey” Dumont łączy siły z artystą pochodzącym z New Jersey, Rolandem Clarkiem. W „The Fear” usłyszymy amerykańską wokalistkę, songwriterkę i pianistkę o pseudonimie Niia, a w „Nightcrawler” australijski duet Say Lou Lou.
Wielką atrakcją części introspektywnej jest duet z How to Dress Well – „Together”. Całość wieńczy ostatni singiel „Let Me Go”, gdzie na pierwszym planie pojawiają się emocjonalne wokale australijskiego artysty Ry X.
„Duality” powstało w zamyśle, by słuchać płyty jako całości, a nie jako kolekcji przyjaznych dla radia singli. Poza samodzielną produkcją i wokalami, na albumie słyszymy żywe smyczki, gitary, perkusję oraz pianino.
Duke to siła, z którą należy się liczyć. Jego katalog ma ponad 2,5 miliarda streamów. Singiel „Ocean Drive” trafił na pierwsze miejsce list przebojów w UK i ma tam status platyny.
„Duality” to zachwycająca kulminacja dotychczasowego dorobku Duke’a Dumonta.

Spis utworów : 

1.Therapy

2.The Power (feat. Zak Abel)

3.Obey (feat. Roland Clark)

4.The Fear (feat. Niia)

5.Nightcrawler (feat. Say Lou Lou)

6.Ocean Drive

7.Together (feat. How To Dress Well)

8.Love Song

9.Overture

10.Let Me Go (feat. RY X)

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku