°C

Atak licealistki w V LO w Zielonej Górze!

fot. A. Steciąg
 

Trzy nastolatki zostały ranne na skutek dzisiejszego ataku nożowniczki w V Liceum Ogólnokształcącym w Zielonej Górze. Do zdarzenia doszło dziś rano, a napastniczką była jedna z uczennic klasy drugiej. Dziewczyna przyniosła do szkoły dwa noże kuchenne i nagle, na ślepo zaczęła zaatakować nimi innych uczniów.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że napastniczka od kilku dni informowała w mediach społecznościowych o swoich zamiarach, jednak nikt nie zareagował odpowiednio wcześniej na jej wpisy. Kiedy już doszło do ataku, część uczniów uciekła ze szkoły, a inni, którzy nie zdążyli wybiec z budynku, zostali zamknięci przez nauczycieli w swoich klasach.

Jak nam później opowiadali, wszystko działo się bardzo szybko i wyglądało niezwykle dramatycznie:

Policja na razie nie potwierdza informacji dotyczących wpisów napastniczki w mediach społecznościowych, ani motywów tego zdarzenia. Na miejscu trwają czynności dochodzeniowe, które mają wyjaśnić przyczyny ataku. Do czasu ich zakończenia także dyrekcja szkoła nie chce komentować tego wydarzenia.

 

 

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku