°C

Dlaczego ufamy politykom? Dlaczego im nie ufamy?

Otwarty MIkrofon
 

Nowy ranking popularności polityków przynosi następujące dane: Polacy najbardziej ufają prezydentowi Andrzejowi Dudzie i premierowi Mateuszowi Morawieckiemu. Trzeci w rankingu jest prezes Prawa i Sprawiedliwości, Jarosław Kaczyński.

Na drugim biegunie, z najmniejszym zaufaniem Polaków znalazł się lider opozycji, Grzegorz Schetyna z Platformy Obywatelskiej, który w tej „kategorii” znacznie wyprzedza prezesa PiS.

W Otwartym mikrofonie szczegółowo przyglądamy się rankingowi i pytamy Państwa o to co decyduje o popularności polityków? Pyta Janusz Życzkowski.

Od godz. 12:12 czekamy na Państwa telefony: 68 324 22 55 i 801 327 462, a już teraz na komentarze.

Dlaczego ufamy politykom? Dlaczego im nie ufamy? Radio Zachód 6 sierpnia 2020

📻⌨📞 Dziś w Otwartym Mikrofonie pytamy Was o zaufanie do polityków.Zapraszamy do telefonowania (68 324 22 55 albo 801 327 462) oraz do komentowania ⤵

Opublikowany przez Radio Zachód Czwartek, 12 września 2019

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku