°C

Dlaczego ufamy politykom? Dlaczego im nie ufamy?

Otwarty MIkrofon

Nowy ranking popularności polityków przynosi następujące dane: Polacy najbardziej ufają prezydentowi Andrzejowi Dudzie i premierowi Mateuszowi Morawieckiemu. Trzeci w rankingu jest prezes Prawa i Sprawiedliwości, Jarosław Kaczyński.

Na drugim biegunie, z najmniejszym zaufaniem Polaków znalazł się lider opozycji, Grzegorz Schetyna z Platformy Obywatelskiej, który w tej „kategorii” znacznie wyprzedza prezesa PiS.

W Otwartym mikrofonie szczegółowo przyglądamy się rankingowi i pytamy Państwa o to co decyduje o popularności polityków? Pyta Janusz Życzkowski.

Od godz. 12:12 czekamy na Państwa telefony: 68 324 22 55 i 801 327 462, a już teraz na komentarze.

📻⌨📞 Dziś w Otwartym Mikrofonie pytamy Was o zaufanie do polityków.Zapraszamy do telefonowania (68 324 22 55 albo 801 327 462) oraz do komentowania ⤵

Opublikowany przez Radio Zachód Czwartek, 12 września 2019

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.