°C

DIPLO – „Diplo Presents Thomas Wesley, Chapter 1: Snake Oil”

 

Diplo przedstawił światu swoje najnowsze dzieło! Na „Diplo Presents Thomas Wesley Chapter 1: Snake Oil” znajdą się kolaboracje z takimi artystami jak: Zac Brown & Danielle Bradbery, Noah Cyrus, Orville Peck i wiele innych jak również. Fani już doskonale znają podwójnie platynowy singiel „Heartless” z Morganem Wallenem (oraz jego alternatywna wersja z Julia Michaels), „Lonely” z Jonas Brothers, „Do Si Do” z Blanco Brownem i „So Long” z Cam’em. Z czwartku na piątek Diplo świętował premierę albumu podczas swojego występu na żywo - „The Thomas Wesley Show” wraz z gośćmi, którzy pojawili się na projekcie.

Pochodzący z Daytona Beach na Florydzie, Diplo przez długi czas zbierał pomysły na projekt w klimacie country, po raz pierwszy wspominając o nim podczas imprezy Late Night w 2019 roku, na której Lil Nas X wraz z Billym Cyrusem zagrali po raz pierwszy „Old Town Road”. Rok później, na gali Grammy 2020 Diplo, Lil Nas X, Billy Cyrus, BTS i Mason Ramsey pokazali światu specjalną wersję tego niesamowitego utworu. Thomas Wesley Pentz rozwija swoją dynamiczną karierę muzyczną zarówno solowo jak i w legendarnej już grupie Major Lazer oraz w LSD, które Diplo tworzy wraz z Sią i Labirinthem. Ich debiutancki album został odtworzony ponad miliard razy. Produkcje Diplo są jednymi z najbardziej pożądanych na świecie, a artysta współpracował z między innymi Beyonce, Bad Bunny, czy Turnstile. W 2019 roku producent wypuścił  EP „Higher Ground” jako hołd dla muzyki house. Diplo wciąż działa pod szyldem własnej wytwórni Mad Decent

 

Lista utworów na płycie:

 1. Intro feat. Orville Peck
 2. So Long feat. Cam
 3. Heartless feat. Morgan Wallen
 4. Lonely with Jonas Brothers
 5. Dance With Me feat. Thomas Rhett & Young Thug
 6. Do Si Do feat. Blanco Brown
 7. On Mine feat. Noah Cyrus
 8. Real Life Stuff feat. Julia Michaels & Clever
 9. Hometown feat. Zac Brown & Danielle Bradbery
 10. Heartless with Julia Michaels & Morgan Wallen
 11. Old Town Road (Diplo Remix)

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku