°C

Debata kandydatów na prezydenta Gorzowa

 

W audycji zrealizowanej wspólnie przez Ośrodek TVP3 w Gorzowie Wielkopolskim oraz Radio Zachód swoje programy zaprezentowali kandydaci na prezydenta Gorzowa Wielkopolskiego.

W audycji udział wzięli: Robert Surowiec (KW Platforma – Nowoczesna Koalicja Obywatelska), Jacek Wójcicki (KWW Jacka Wójcickiego), Ryszard Kneć (KWW Fani Gorzowa), Sebastian Pieńkowski (KW Prawo i Sprawiedliwość) oraz Marta Bejnar Bejnarowicz (KWW Kocham Gorzów).

 
Kandydaci na prezydenta Zielonej Góry spotkają się na antenie TVP3 i Radia Zachód już 11 października o godz. 12:10. Debata kandydatów na prezydenta Nowej Soli zaplanowana jest na 18 października o godz. 18:10 na antenie Radia Zachód.
 
Zasady audycji
 
Przed programem kandydaci wylosowali kolejność zabierania głosu w debacie. Na prezentacje swojego programu każdy uczestnik debaty ma 3 minuty.

Po prezentacji pozostali kandydaci mogą zadać po jednym krótkim, syntetycznym pytaniu a przedmówca ma maksymalnie 40 sekund na udzielenie odpowiedzi.

Po prezentacji wszystkich kandydatów i wyczerpaniu możliwości zadawania pytań, każdy z uczestników ma jedną minutę na podsumowanie całej debaty.

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku