°C

DAWID PODSIADŁO – „Leśna Muzyka Live”

 

Niezwykłe aranżacje znanych utworów, elektryzujący duet z Ralphem Kamińskim i niecodzienna możliwość hodowania lasu z Dawidem Podsiadło! To wszystko znajdziecie na albumie „Leśna muzyka”.

Album „Leśna muzyka” jest zapisem wyjątkowej trasy Artysty, w trakcie której zagrał 57 koncertów, odwiedził 16 miast i pokazał swoją muzykę w zupełnie nowej odsłonie.  Na albumie znalazł się między innymi niesamowity duet: Ralph Kaminski i Dawid Podsiadło wykonują utwór „Kosmiczne Energie”, miało to miejsce tylko raz, 19 lutego 2021 roku w Gdynia Arena.

Dawid Podsiadło postanowił razem z fundacją „Las na Zawsze”, przeznaczyć część zysku ze sprzedaży płyt na posadzenie lasu. Każde 100 sztuk zamówionych płyt to 50 m2 nowej leśnej przestrzeni. Już pierwszego dnia sprzedaży Artysta poinformował, że dotychczas złożone zamówienia gwarantują posadzenie 5000 m2 lasu!
 
Opakowanie płyty również zostało zaprojektowane z myślą o ekologii i aż 96% pochodzi z recyklingu – to już drugie wydawnictwo Artysty, które zostało wyprodukowane z surowców z drugiego obiegu. Dodatkowym elementem wspierającym akcję są wyjątkowe, ręcznie wykonane winyle. Krążki powstały z odpadów plastikowych, które stanowiły scenografię ostatniej trasy Dawida Podsiadło. 14 winyli z utworami zarejestrowanymi podczas trasy „Leśna Muzyka” trafiły na aukcje charytatywne dzięki której zebrano  76 519, 10 złotych na rzecz fundacji Zero Waste.
 
Lista utworów:

1. Intro/Bela – Live

2. Matylda – Live

3. No – Live

4. Forest – Live

5. W Dobrą Stronę – Live

6. Kosmiczne Energie feat. Ralph Kaminski – Live

7. Małomiasteczkowy – Live

8. Trofea – Live

9. Pastempomat – Live

10. No Part II/LIS – Live

11. Nie Kłami – Live

12. Nieznajomy – Live

13. Najnowszy Klip Live

14. Dżins Live


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku