°C

Czytajmy książki

RADIOWIECZÓR

Dziś literatura obyczajowa

64b67b98db0378fc31768033ab95c6c0 full Polskie Radio Zachód 5 lipca 2020

Wydawnictwo MARGINESY

Zostałam porwana przez historię czterech kobiet: prababki, babki, matki oraz córki. Ciąży nad nimi stara klątwa. Każda z nich ukrywa prawdę o swojej przeszłości. Matki i córki to niesamowita, wzruszająca podróż w czasie. 

Izabela Pietrzyk - Drobne grzeszki

Wydawnictwo PRÓSZYŃSKI i S-Ka

Basia i Sandra są matką i córką. Ciężarna Basia dawno temu znalazła dom dzięki szczęśliwemu losowi, który postawił na jej drodze równie samotną kobietę noszącą w sercu mroczny sekret. 

 

21.30   Dziś, bliscy, przyjaciele, dawni współpracownicy pożegnali na cmentarzu przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze dra Andrzeja Toczewskiego.

Był  dyrektorem Muzeum Ziemi Lubuskiej w latach 1998-2015, Honorowym Obywatelem Zielonej Góry, historykiem wojskowości, regionalistą, badaczem dziejów II wojny światowej, w szczególności zbrodni hitlerowskich oraz problematyki jenieckiej.

Historie dojrzewają w teczkach Rozmowa Konrada Stanglewicza z Andrzejem Toczewskim z 1985 r.

 

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku