°C

Czy Zjednoczona Prawica znów się zjednoczy?

Otwarty Mikrofon Radia Zachód
 

Reperkusje związane z przyjęciem ustawy o ochronie praw zwierząt. Regulacje mające na celu ograniczenia w uboju rytualnym, hodowli zwierząt futerkowych czy trzymania psów na uwięzi stały się powodem do dyskusji o przyszłości Zjednoczonej Prawicy.

Prawo i Sprawiedliwość zastanawia się co zrobić z koalicjantami, którzy nie poparli firmowanej przez Jarosława Kaczyńskiego ustawy. W związku z tym możliwe są dwa scenariusze, nowa umowa koalicyjna lub rozpad porozumienia, rząd mniejszościowy i wcześniejsze wybory. Drugi z nich praktycznie eliminuje ze sceny politycznej Solidarną Polskę i Porozumienie.

Jak oceniamy tą sytuację? Czy Zjednoczona Prawica porozumie się w sprawie nowej umowy koalicyjnej? Pyta Janusz Życzkowski

Od godz. 12:15 czekamy na Państwa telefony: 68 324 22 55 i 801 327 462, a już teraz na komentarze w internecie.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku