°C

Czy z punktu widzenia psa nasza płeć ma znaczenie?

Jacek Gałuszka, behawiorysta psów fot. archiwum domowe
 

Gościem audycji jest instruktor szkolenia psów Jacek Gałuszka. Tematem naszej rozmowy będzie nasza płeć z punktu widzenia psa. Czy rzeczywiście psy lepiej reagują na kobiety?

Czy pies odbiera człowieka  poprzez naszą płeć? Tembr głosu, zapach, sposób zachowania mają znaczenie podczas szkolenia naszego pupila? Czy z punktu widzenia psa nasza płeć ma znaczenie?

Jak kobiety i mężczyźni pracują z psem? I czego oczekują od psa? 

W rozmowie z Jackiem Gałuszką,  instruktorem szkolenia psów, behawiorystą, założycielem Szkoły Przyjaciół Psów Wesoła Łapka, wykładowcą i autorem książek o wychowaniu psów.

Rozmowa z Jackiem Gałuszką:

 

Dawid Chabraszewski z Otoz Animals opowie o zimowych zbiórkach na rzecz schroniska. Wiele szkół przeprowadza w okresie jesienno-zimowym zbiórki na rzecz zwierząt, ale wciąż zdarza się, że do schroniska trafia potem najgorszej jakości karma marketowa, która szkodzi zwierzętom. Jak zbierać i co zbierać, żeby nie szkodzić?

 

___________________________________________________________

21:15 „Co w kocie piszczy”?

 Małgorzata Biegańska-Hendryk, behawiorystka kotów opowie o o psio-kocim połączeniu pod jednym dachem.  A jeśli w dodatku jest to pies w typie gończego, dla którego pogoń za kotem jest wpisana w psi instynkt, problemy mogą się mnożyć …

Rozmowa z behawiorystką:

___________________________________________________________

21:45 Piotr Dziełakowski i jego wyprawy terenowe w „Opowieściach dzikiej treści”.

Relacja Piotra:

 

emisja magazynu 17.11.2021 od 20:05 do 22:00


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku