°C

Czy wsparcie, lub jego brak, ze strony Lecha Wałęsy wpływa dziś na Polaków?

Otwarty Mikrofon
 

Lech Wałęsa był gościem niedzielnej konwencji Koalicji Obywatelskiej, gdzie wygłosił przemówienie, w którym m.in. określił Kornela Morawieckiego mianem zdrajcy. Dwa dni potem wycofał swoje poparcie dla Koalicji pisząc, że nie wyobraża sobie polskiej sceny politycznej bez lidera ludowców i jego ugrupowania.

Choć to jeden z najbardziej znanych na świecie Polaków, były prezydent to bez wątpienia postać od lat kontrowersyjna. Swoją karierę w polityce zakończył 19 lat temu zdobywając w wyborach prezydenckich śladowe poparcie 1,01 proc. Od wyborów parlamentarnych 2015 roku jest w polityce jednak bardzo aktywny.

Czy poparcie dla jakiejś formacji politycznej, lub jego brak ze strony Lecha Wałęsy ma dla Państwa dziś znaczenie? Jak oceniamy rolę byłego prezydenta w polityce po 1989 r.? Pyta Marek Poniedziałek

Od godz. 12:12 czekamy na Państwa telefony: 68 324 22 55 i 801 327 462, a już teraz na komentarze.

Czekamy na Wasze opinie i komentarze ⤵Więcej na naszej stronie www http://bit.ly/2IC7A13

Opublikowany przez Radio Zachód Środa, 9 października 2019

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku