°C

Czy wobec IV fali pandemii politycy się zjednoczą?

Otwarty Mikrofon
 

Dziś porozmawiamy na temat apelu marszałek Elżbiety Witek o ponadpartyjne porozumienie w sprawie walki z czwartą falą pandemii.

Marszałek Sejmu Elżbieta Witek zapowiedziała, że spotka się w środę z szefami klubów i kół parlamentarnych na rozmowę w sprawie wyjścia ponad podziałami z projektem dotyczącym weryfikacji szczepień pracowników.

Spotkanie jest pokłosiem głosowania nad projektem ustawy umożliwiającej pracodawcom weryfikację pracowników pod kątem szczepienia przeciwko COVID-19.

Na pomysł porozumienia odpowiedziała już lewica, której szef klubu Krzysztof Gawkowski zapowiedział, że lewica przyjdzie na spotkanie. Podobne stanowisko zaprezentował szef Ludowców Władysław Kosiniak-Kamysz.

Dziś pytamy, jak oceniają Państwo pomysł zawarcia ponadpartyjnego porozumienia w sprawie walki z czwartą falą pandemii i czy pracodawcy powinni mieć możliwość weryfikacji pracowników pod kątem szczepień przeciwko COVID 19? Pyta Daniel Sawicki

Od godz. 12:10 czekamy na Państwa telefony: 68 324 22 55 i 801 327 462 oraz na komentarze.

 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku