°C

Czy weźmiemy udział w głosowaniu korespondencyjnym?

Otwarty Mikrofon Radia Zachód
 

Zmiany w sposobie głosowania w wyborach prezydenckich. Sejm przyjął ustawę na mocy której ten najbliższe przeprowadzone zostaną wyłącznie drogą korespondencyjną.

Bezpośrednim powodem takich rozwiązań jest pandemia korona wirusa, a argumentem ochrona mechanizmów demokratycznych w naszym kraju. Jak przekonują rządzący, obywatele mają prawo do oddania głosu również w epidemiologiczne trudnym czasie.

W Otwartym Mikrofonie pytamy Państwa o to, czy weźmiecie udział w korespondencyjnym głosowaniu i jak oceniacie nowe regulacje? Pyta Janusz Życzkowski

Od godz. 12:12 czekamy na Państwa telefony: 68 324 22 55 i 801 327 462, a już teraz na komentarze w internecie.

Dziś w Otwartym Mikrofonie pytamy o to, czy weźmiecie udział w korespondencyjnym głosowaniu i jak oceniacie nowe regulacje? Zapraszamy do dzielenia się opinianiami – telefonicznie lub internetowo 📞⌨📻

Opublikowany przez Radio Zachód Wtorek, 7 kwietnia 2020

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku