°C

Czy w Polsce są naruszane prawa społeczności LGBT?

Otwarty Mikrofon Radia Zachód
 

W ubiegłą niedzielę ukazał się list 50-ciu przedstawicieli państw i organizacji międzynarodowych w sprawie problemów dotykających społeczność LGBT w Polsce.

Na list zareagował premier RP Mateusz Morawiecki, który podkreślił, że nie zgadza się z opiniami sugerującymi odbieranie szacunku w Polsce społecznościom LGBT.

List wywołał również ripostę europosła Joachima Brudzińskiego oczekującego na podobny list w obronie prześladowanych chrześcijan.

W Otwartym Mikrofonie pytamy; Jak oceniamy list ambasadorów? I czy w Polsce są naruszane prawa społeczności LGBT? Pyta Adam Ruszczyński

Od godz. 12:15 czekamy na Państwa telefony: 68 324 22 55 i 801 327 462, a już teraz na komentarze w internecie.

Dziś pytamy o to, jak oceniacie list ambasadorów w obronie praw społeczności LGBT w Polsce? Czy w naszym kraju są one naruszane? Czekamy na Wasze opinie

Opublikowany przez Radio Zachód Wtorek, 29 września 2020

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.



Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku