°C

Czy utrzymujemy zażyłe kontakty z osobami o innych poglądach?

Otwarty Mikrofon
 

Od kilku dni polityczny świat żyje wydarzeniami, do których doszło podczas 50. urodzin znanego publicysty Roberta Mazurka. Dziennikarz zorganizował z tej okazji przyjęcie, na które zaprosił wiele osób, w tym polityków różnych opcji.

Ci stawili się i w przyjemnej atmosferze ze sobą rozmawiali. Uchwycili to paparazzi i obecnie jest to bardzo szeroko komentowane. Jednak nie wszystkim jest to w smak, Donald Tusk, na przykład, ma wyciągnąć konsekwencje wobec dwóch wiceprzewodniczących Platformy Obywatelskiej, którzy także bawili się na imprezie.

A nasze pytanie dzisiaj brzmi tak: czy macie państwo wśród swoich znajomych i rodziny osoby, które reprezentują inne poglądy polityczne i czy ta sytuacja rzutuje na wasze wzajemne relacje? Czy potraficie państwo oddzielić kwestię poglądów od relacji towarzyskich? Pyta Janusz Życzkowski

Od godz. 12:10 czekamy na Państwa telefony: 68 324 22 55 i 801 327 462 oraz na komentarze.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku