°C

Czy ta nowa piątka spodoba się Wam tak, jak wcześniejsi tegoroczni debiutanci zestawień? Ma naprawdę spore szanse na zaistnienie w Liście!

Warner Music
 

Czy to nowa tradycja, że proponowane tytuły tak przypadają Wam do gustu, że bez trudu znajdują swoje miesjce w notowaniu? Nowy rok zdaje się rozpocznać naprawdę atrakcyjnie! Oto 5 kolejnych potencjalnych hitów.

Zaczynamy od nowej wersji, już znanego utworu!

MICHAEL BUBLE Love You Anymore (Cooks Classic Remix)
Singiel ‚Love You Anymore’ z ostatniego, listopadowego albumu Michaela juz zdążyliśmy poznać. Autorem tego pierwszego singla z albumu jest Charlie Puth. Co powiecie na nową wersję tego hitu?

FAULHABER; JAKE REESE Savannah
Nick Faulhaber to wszechstronnie uzdolniony DJ i producent, do tej pory kojarzony z projektem De Housekeepers. Kawałek ‚Savannah’ to jego pierwsza solowa propozycja. Na wokalu Jake Reese, zwycięzca holenderskiej edycji programu X-Factor.

 
https://www.youtube.com/watch?v=0F-CC3mDKHo

LOVA My Name Isn’t
LOVA, wschodząca gwiazda popu ze Szwecji, prezentuje nowy singiel ‚My Name Isn’t’. 20-letnia wokalistka w niezwykle chwytliwym utworze śpiewa o kobiecej niezależności.

 
https://www.youtube.com/watch?v=1wokrr-jfp8

MABEL Don’t Call Me Up
‚Don’t Call Me Up’ to kolejny etap w ekscytującej karierze 22-latki, która może pochwalić się ponad 2 mln sprzedanych singli w samej Wielkiej Brytanii. Utwór pokazuje, że artystka nie czuje żadnego skrępowania w drodze do bycia najgorętszym dobrem eksportowym Anglii w kategorii gwiazd popu. Współautorami utworu są Mabel, Steve Mac i Kamille Purcell. Mabel śpiewa o odnajdywaniu siły w rozstaniu. 

 
https://www.youtube.com/watch?v=9TQKyDD9Yig

PTAKOVA; MIUOSH Ratunku
‚Ratunku’ to kolejny singiel Ptakovej, Artystki obdarzonej nie tylko atrakcyjną barwą głosu, ale również ogromną kreatywnością. Tym razem, wokalistka zdecydowała się na zderzenie ze sobą dwóch biegunów muzycznych: nowofalowego, przebojowego popu z wyrazistym, miejskim rapem. W tym celu do współpracy zaprosiła jedną z najważniejszych postaci sceny hip-hopowej ostatnich lat, Miuosha. Nad produkcją utworu ‚Ratunku’ czuwał nie kto inny, jak Kubi.

Najnowszy utwór Natalii Ptak to opowieść pełna emocji, love story, które być może wcale nie kończy się happy endem? 
 
https://www.youtube.com/watch?v=PC390Ejco3w
 

Jak głosować? Jeżeli podobają Ci się utwory prezentowane na naszej antenie, przez 24 godziny na dobę możesz na nie głosować, wysyłając SMS w trakcie ich trwania. W treści wiadomości wpisujesz RZ i wysyłasz swój głos pod nr 7148. Koszt to tylko 1,23 zł z VAT.

Jeśli głosujesz na inną piosenkę od prezentowanej, wysyłasz w dowolnym, wygodnym dla siebie momencie SMS, wpisujesz w treści prefiks RZ, a następnie tytuł nagrania i jego wykonawcę. Nowe propozycje możesz nam przesłać tą samą drogą, rozpoczynając wiadomość prefiksem RZ, bądź zgłaszać mailowo: lista@zachod.pl oraz drogą tradycyjną, wysyłając kartkę pocztową: RADIO ZACHÓD, ul. Kukułcza 1, 65-472 Zielona Góra z dopiskiem Mniej Więcej Lista.

Archiwalne wpisy, notowania i propozycje: http://archiwum.zachod.pl/wpisy/radio-zachod/audycje/mwl/

Mniej Więcej Lista to lista Twoich ulubionych piosenek emitowanych na antenie Radia Zachód. Możesz jej słuchać w sobotę między godz. 15.00 a 17.00.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku