°C

Czy szczepionki przeciwko COVID-19 są bezpieczne?

Radio Zachód Interwencje
 

Dziś do naszego kraju przyleciała kolejna partia preparatu firm Pfizer/BioNTech. To 360 tysięcy dawek. Przypomnijmy, trwa Narodowy Program Szczepień. W pierwszej kolejności szczepieni są lekarze. Następni w kolejce są seniorzy, żołnierze oraz nauczyciele.

W dzisiejszym programie Radio Zachód Interwencje staramy się rozwiewać wszelkie wątpliwości na temat szczepień przeciwko koronawirusowi.

Kiedy zwykli obywatele będą mogli się zaszczepić? Czy jest to bezpieczne? Jak produkowana jest szczepionka? Dlaczego niektórzy polscy artyści zaszczepili się poza kolejnością?

O tym będziemy rozmawiać z naszymi gośćmi. Są nimi:

  • KAROL ZIELEŃSKI – dyrektor biura wojewody lubuskiego
  • dr JACEK SMYKAŁ – kierownik Klinicznego Oddziału Chorób Zakaźnych w Szpitalu Uniwersyteckim w Zielonej Górze
  • KRYSTIAN KAMIŃSKI – poseł Konfederacji
  • ELŻBIETA PŁONKA – posłanka Prawa i Sprawiedliwości, z zawodu lekarz

REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku