°C

Czy „szczepionka solidarności” okaże się skuteczna?

Otwarty Mikrofon Radia Zachód
 

Podczas wczorajszego wystąpienia w Sejmie premier Mateusz Morawiecki zaapelował, by do czasu wynalezienia szczepionki przeciw COVID-19, zaszczepić się szczepionką solidarności społecznej.

Słowa te skierował do wszystkich, ale w szczególności do klasy politycznej, która debatowała nad nowymi regulacjami dotyczącymi walki z pandemią.

Czy w Państwa ocenie apel ten odniesie skutek? Czy jest możliwa współpraca w walce o życie i zdrowie ponad podziałami? A może wręcz odwrotnie, sytuacja w kraju nadal będzie orężem walki politycznej? Pyta Janusz Życzkowski

Od godz. 12:10 czekamy na Państwa telefony: 68 324 22 55 i 801 327 462, a już teraz na komentarze w internecie, za pomocą Facebooka i Twittera.

Czy apel o "zaszczepienie się solidarnością" odniesie skutek? Czy jest możliwa współpraca ponad podziałami w walce o…

Opublikowany przez Radio Zachód Czwartek, 22 października 2020

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku