°C

Czy spotkaliście się z praktykami łapówkarskimi w służbie zdrowia?

Otwarty Mikrofon Radia Zachód.
 

Media donoszą o korzyściach majątkowych, które marszałek Senatu Tomasz Grodzki miał przyjmować jako ordynator jednego ze szczecińskich szpitali.

Pojawiają się kolejni świadkowie, którzy uważają, że polityk Platformy Obywatelskiej, w zamian za opiekę medyczną świadczoną w publicznej służbie zdrowia, otrzymywał od pacjentów pieniądze.

Marszałek Grodzki zaprzecza zarzutom i zapowiada skierowanie pozwów wobec osób, które w jego ocenie, próbują go pomówić.

W oczekiwaniu na rozwój wydarzeń, w Otwartym Mikrofonie pytamy Państwa o opisywane zjawisko. Jak traktujemy możliwość wręczania pieniędzy lekarzom zatrudnionym w publicznej służbie zdrowia? Czy słyszeliście, lub spotkaliście się Państwo z taką praktyką? Jak jej przeciwdziałać? Pyta Janusz Życzkowski.

Od godz. 12:12 czekamy na Państwa telefony: 68 324 22 55 i 801 327 462, a już teraz na komentarze w internecie.

Jak traktujemy możliwość wręczania pieniędzy lekarzom zatrudnionym w publicznej służbie zdrowia? Czy słyszeliście o…

Opublikowany przez Radio Zachód Czwartek, 2 stycznia 2020

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku