°C

Czy relacje polsko-ukraińskie zmienią się po tamtejszych wyborach?

Otwarty Mikrofon Radia Zachód

Nowym prezydentem Ukrainy został Wołodymyr Zełenski, czterdziestojednoletni komik, aktor, scenarzysta i producent telewizyjny. Na Zełeńskiego głosowali zwolennicy zbliżenia z Rosją i zwolennicy wejścia Ukrainy do Unii Europejskiej. Nie wiadomo w którym kierunku poprowadzi Ukrainę jej nowy prezydent. Sytuacja na Ukrainie nie jest obojętna dla Polski ze względów geopolitycznych.

Prezydent Andrzej Duda jako pierwszy przywódca zagraniczny pogratulował zwycięstwa prezydentowi elektowi Ukrainy, do tej pory nie zrobił tego Władimir Putin.

W Otwartym Mikrofoniehttp://www.zachod.pl/wp-content/uploads/2019/04/otwarty-mikrofon-radia-zachod-24-04-2019.mp3 Radia Zachód pytamy o to jak oceniamy jakość relacji polsko – ukraińskich? Czy wybory prezydenckie na Ukrainie mogą je zmienić? Pyta Adam Ruszczyński.

Od godz. 12:12 czekamy na Państwa telefony: 68 324 22 55 i 801 327 462 a już teraz na komentarze.

Zachęcamy do telefonowania i do komentowania ⤵⤵⤵

Opublikowany przez Radio Zachód Środa, 24 kwietnia 2019

 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.