°C

Czy przyjdzie nam stanąć do boju o schabowego?

Otwarty Mikrofon Radia Zachód
 

Lewicowi aktywiści chcą zmusić nas do zaprzestania spożywania mięsa oraz nabiału. Europoseł Sylwia Spurek chce ograniczenia sprzedaży mięsa i produkcji mleka oraz domaga się całkowitego zakazu reklamy mięsa, mleka i nabiału.

Wychodząc ze swoją propozycją wywodząca sie z Lewicy europosłanka powołała się na niemiecki oddział Greenpeace.

Zamiast produktów odzwierzęcych proponuje dietę wegetariańską i wegańską, co samo w sobie może nie jest zupełnie złe, ale wprowadzanie w życie ideologii wegetarianizmu poprzez zakazy i nakazy powoduje kontrowersje.

Swoje zdanie na ten temat wyrazili już polscy rolnicy oraz Ministerstwo Rolnictwa, i co zrozumiałe, jest ono całkowicie rozbieżne z propozycjami lewicowej europosłanki.

Czy podoba się Państwu pomysł całkowitego zakazu produkcji oraz reklamy mięsa, mleka i nabiału, i czy zgadzamy się na przymusowe wprowadzanie ideologii wegetarianizmu do naszego życia? Pyta Daniel Sawicki

Od godz. 12:10 czekamy na Państwa telefony: 68 324 22 55 i 801 327 462, a już teraz na komentarze na Facebooku i Twitterze.

 

Co sądzicie o pomyśle całkowitego zakazu produkcji oraz reklamy mięsa, mleka i nabiału? Czy zgadzamy się na przymusowe wprowadzanie ideologii wegetarianizmu do naszego życia? Czekamy na Wasze opinie

Opublikowany przez Radio Zachód Poniedziałek, 22 lutego 2021

 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku