°C

Czy popieramy budowę zapory na granicy Polski i Białorusi?

Otwarty Mikrofon
 

Rząd przyjął projekt ustawy o budowie na granicy z Białorusią wysokiej zapory wyposażonej w monitoring i detektory ruchu. Inwestycja ma na celu poprawę bezpieczeństwa poprzez zmniejszenie nielegalnej presji migracyjnej realizowanej przez reżim Łukaszenki w ramach wojny hybrydowej przeciw Polsce.

Podobne rozwiązania – ograniczające nielegalną migrację – przyjęło wcześniej już kilka państw UE: Grecja, Węgry i Hiszpania.

W Otwartym Mikrofonie pytamy: Czy popieramy budowę zapory granicznej żeby ograniczyć napływ nielegalnych migrantów z Białorusi do Polski i UE? Pyta Adam Ruszczyński

Od godz. 12:10 czekamy na Państwa telefony: 68 324 22 55 i 801 327 462 oraz na komentarze.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku