°C

Czy parlamentarzyści powinni mieć możliwość zdalnej pracy?

Otwarty Mikrofon
 

Platforma Obywatelska i Konfederacja przeciw zdalnej pracy Sejmu. Ugrupowania nie zgodziły się na zmiany w regulaminie izby niższej i dlatego dziś wszyscy parlamentarzyści musieli stawić się przy Wiejskiej, by osobiście wziąć udział głosowaniach.

Sprawa wzbudza kontrowersje, bo w czasie pandemii korona wirusa, kto może i jak może ogranicza sposobność zarażenia patogenem i w tej sytuacji zachowanie części opozycji może być potraktowane jako nieodpowiedzialne.

Pojawiają się także przecieki z obrad Prezydium Sejmu, z który wynika, że kandydująca na urząd prezydenta Małgorzata Kidawa – Błońska, miała powiedzieć, że Konstytucja jest ważniejsza niż życie człowieka. W tym samym czasie obraduje Parlament Europejski. Robi to online i na takie procedowanie godzą się wszyscy, również eurodeputowani z PO.

W Otwartym Mikrofonie pytamy o ocenę postawy opozycji. Pyta Janusz Życzkowski

Od godz. 12:12 czekamy na Państwa telefony: 68 324 22 55 i 801 327 462, a już teraz na komentarze w internecie.

📞⌨📻 Dziś w Otwartym Mikrofonie pytamy o to, czy Waszym zdaniem parlament, w szczególnej sytuacji panującej obecnie w…

Opublikowany przez Radio Zachód Czwartek, 26 marca 2020

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku