°C

Czy obawiamy się, że politycy zmienią zdanie ws. wieku emerytalnego?

Otwarty Mikrofon Radia Zachód
 

Do publicznej debaty między kandydatami na najwyższy urząd w państwie wraca temat wieku emerytalnego. Urzędujący prezydent Andrzej Duda przekonuje, że jest gwarantem utrzymania dotychczasowych rozwiązań i przypomina, że to jego konkurenci kazali Polkom i Polakom dłużej pracować.

Rywale Andrzeja Dudy, zarówno Władysław Kosiniak - Kamysz jak i Rafał Trzaskowski odpowiadają, że wyciągnęli wnioski i ze względu na brak społecznego poparcia, więcej takiego błędu nie popełnią.

Kandydat PO plątał się jednak przy tym, zapominając kiedy był posłem i jak głosował w sprawie wieku emerytalnego.

W Otwartym mikrofonie pytamy Państwa czy sprawa podwyższenia wieku emerytalnego ma dla nas znaczenie? Kiedy powinniśmy mieć możliwość zakończenia zawodowej aktywności i czy obawiamy się, że politycy mogą zmieniać zdanie w tej sprawie? Pyta Janusz Życzkowski

Od godz. 12:15 czekamy na Państwa telefony: 68 324 22 55 i 801 327 462, a już teraz na komentarze w internecie.

Dziś pytamy czy sprawa podwyższenia wieku emerytalnego ma dla Was znaczenie? Kiedy Waszym zdaniem powinniśmy mieć…

Opublikowany przez Radio Zachód Poniedziałek, 22 czerwca 2020


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku