°C

Czy NATO i UE sprawią, że Rosja zaniecha konfliktów hybrydowych?

Otwarty Mikrofon
 

W Otwartym Mikrofonie przyjrzymy się szerszym reperkusjom konfliktów hybrydowych generowanych przez Białoruś i Rosję, i celom politycznym, które zamierzają osiągnąć Władimir Putin i Alaksandr Łukaszenka.

Porozmawiamy o reakcjach kolektywnego Zachodu na te zagrożenia również w kontekście wizyty Avril Haines szefowej Wywiadu Narodowego Stanów Zjednoczonych w Polsce.

Dziś pytamy; Czy wspólna akcja NATO i UE ma szanse skłonić Rosję do zaniechania prowadzonych aktualnie konfliktów hybrydowych. Jak powinniśmy się odnieść do agresji Putina wobec Zachodu – w tym i naszego kraju? Pyta Adam Ruszczyński

Od godz. 12:10 czekamy na Państwa telefony: 68 324 22 55 i 801 327 462 oraz na komentarze.


- KAMPANIA SPOŁECZNA -


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku