°C

Czy mnie jeszcze pamiętasz?

RADIOWIECZÓR

W roku naszego jubileuszu, 65 -lecia – będziemy co wtorek wieczorem opowiadać o historii radia na Ziemi Lubuskiej. Przypominać naszych kolegów i koleżanki, ich głosy i audycje zatrzymane w czasie. To próba opisania świata i chęć sięgania pod podszewkę rzeczywistości, spisana na tysiącach kilometrów taśm, które na zawsze zostały w naszym archiwum. To banalne stwierdzenie ale prawdziwe, solą radia byli zawsze ludzie, słuchacze i zespół przygotowujący program. Nie zabraknie uśmiechu i wzruszenia, kiedy siebie lub naszych bliskich we wspomnieniach rozpoznamy. O 21.30 nadamy pierwszą zachowaną audycję pt.  Muzyczne pozdrowienia spod winnic.

Ludzie, miejsca, wydarzenia w cotygodniowym cyklu „Czy mnie jeszcze pamiętasz”

 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku