°C

Czy czeka nas lockdown?

Otwarty Mikrofon Radia Zachód
 

Europa walczy z pandemią COVID-19. Niemcy wprowadzają mały lockdown, hiszpański rząd stan zagrożenia, we Włoszech zamknięto teatry, sale koncertowe i kina, Irlandia z najwyższym piątym stopniem ograniczeń, Francja wyhamowuje gospodarkę.

W naszym kraju dziś 20 tys. nowych przypadków zakażeń. Po wprowadzeniu czerwonej strefy musimy przestrzegać dodatkowych zasad bezpieczeństwa i przygotować się na kolejne ograniczenia.

Czy czeka nas lockdown? Jeśli tak co będzie oznaczać? Jaka jest przyczyna zakażeń w Polsce? Co jeszcze należy zrobić by ograniczyć rozprzestrzenianie się pandemii? Pyta Janusz Życzkowski

Od godz. 12:10 czekamy na Państwa telefony: 68 324 22 55 i 801 327 462, a już teraz na komentarze w internecie, za pomocą Facebooka i Twittera.

 

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku