°C

Czego życzymy sobie w te Święta Bożego Narodzenia?

Otwarty Mikrofon, fot. Pixabay
 

A już jutro Wigilia Świąt Bożego Narodzenia. Niezwykle szczególny dzień, podczas którego przy wigilijnych stołach będziemy dzielić się opłatkiem i złożymy sobie życzenia. A wieczorem, po wieczerzy, wszyscy ci, którzy czują taką potrzebę, będą mogli wziąć udział w tradycyjnych pasterkach.

Co roku ten szczególny czas wykorzystujemy na naszej antenie do rozmów na temat świąt. Dlatego również dziś zapraszamy do rozmowy o tradycji bożonarodzeniowej, o tym jak obchodzimy i jak przeżywamy te święta.

Właśnie dziś mają Państwo okazję do składania życzeń swoim najbliższym. A może jest również ktoś inny, komu chcieliby złożyć Państwo życzenia? Dlatego zapraszamy do składania sobie życzeń na naszej antenie.

Pamiętajmy, że podczas świąt Bożego Narodzenia nikt nie powinien zostać sam…

Audycję prowadzi Daniel Sawicki.

Od godz. 12:10 czekamy na Państwa telefony: 68 324 22 55 i 801 327 462 oraz na komentarze.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.



Skomentuj na Facebooku



Polub naszą stronę na Facebooku