°C

Czego nauczyła nas pandemia? Jak oceniamy walkę z nią?

Otwarty Mikrofon.
 

Ostatnie tygodnie to powolne wygaszanie pandemii koronawirusa w Polsce. Radykalnie udało się zahamować liczbę zakażeń, co pozwala na przeznaczanie części łóżek i respiratorów dla chorych na inne schorzenia. Również dziś odnotowujemy ostatni dzień działalności szpitala na stadionie narodowym.

Za dotychczasową walkę z koronawirusem Polskę chwali WHO.

Do dnia dzisiejszego wykonano w Polsce blisko 17 mln szczepień, a tempo przyrostu zaszczepionych osób pozwala mieć nadzieję na zaszczepienie wszystkich chętnych do końca czerwca.

Te działania zostały dostrzeżone przez przedstawicieli Światowej Organizacji Zdrowia, która mimo krytyki płynącej ze strony części opozycji, dobrze oceniła sposób walki z pandemią w Polsce, zwracając szczególną uwagę na dobrą organizację szczepień.

Dlatego dziś pytamy Państwa: Jak oceniamy walkę z pandemią koronawirusa? Czy zgadzają się Państwo z oceną przedstawicielki WHO. Czego nauczyła nas nierówna walka z koronawirusem? Pyta Daniel Sawicki

Od godz. 12:10 czekamy na Państwa telefony: 68 324 22 55 i 801 327 462, a już teraz na komentarze – Facebooku i Twitterze. 

 

 
 

REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku