°C

Kandydaci do sejmiku, okręg nr 3 cz. 1

Czas decyzji
 

W tym wydaniu audycji swoje programy zaprezentowali przedstawiciele komitetów wyborczych startujących w wyborach do sejmiku w okręgu nr 3, obejmującego powiaty żarski i krośnieński.

W audycji udział wzięli: Łukasz Mejza, KW Bezpartyjni Samorządowcy; Maciej Bułaj, KW Kukiz 15; Arkadiusz Piszczek, KW Ruch Narodowy; Zdzisław Paduszyński, KW PSL oraz Marek Cieślak, KW Koalicja Obywatelska (PO i Nowoczesna).

Kandydaci pozostałych komitetów wystawiających listy w tym okręgu spotkają się podczas debaty „Czas decyzji” 10 października o godz. 12:10. Szczegółowy harmonogram debat znaleźć można na tej stronie.
 
Zasady audycji

Przed programem przedstawiciele komitetów wylosowali kolejność zabierania głosu w debacie. Na prezentacje swojego programu każdy uczestnik ma 3 minuty.

Po prezentacji pozostali kandydaci mogą zadać po jednym krótkim, syntetycznym pytaniu a przedmówca ma 40 sekund na udzielenie odpowiedzi.

Po prezentacji wszystkich kandydatów i wyczerpaniu możliwości zadawania pytań, każdy z uczestników ma jedną minutę na podsumowanie całej debaty.

Zapis pozostałych audycji prezentujących kandydatów w wyborach samorządowych 2018 znaleźć można na tej stronie.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku