°C

CZAS DECYZJI Lubuscy kandydaci do Sejmu o swoich programach

Czas decyzji 06-09-2019
 

W dzisiejszej audycji pt. "Czas decyzji" rozmawiamy o o szansach poszczególnych komitetów wyborczych w nadchodzących wyborach parlamentarnych, komentujemy gorące wydarzenia krajowe i regionalne.

W zielonogórskim i gorzowskim studiu Polskiego Radia Zachód zasiedli: Jolanta Fedak – Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, Krystian Kamiński – Konfederacja Wolność i Niepodległość, Sebastian Pieńkowski – Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Waldemar Sługocki – Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska i Bogusław Wontor – Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku