°C

CROWDED HOUSE – „Dreamers Are Waiting”

 

Kultowa grupa Crowded House zapowiada pierwszy po ponad dekadzie album studyjny.

Do członków-założycieli Neila Finna i Nicka Seymoura dołączyli producent i klawiszowiec Mitchell Froom, gitarzysta i wokalista Liam Finn oraz jego młodszy brat, perkusista Elroy Finn. Taki skład pojawił się w studiu i ten sam będzie można zobaczyć oraz usłyszeć na trasie koncertowej Crowded House w Nowej Zelandii.

Mieliśmy to szczęście, że udało nam się zakończyć nagrania w studiu tuż przed lockdownem. Potem szlifowaliśmy je zdalnie. Jesteśmy podekscytowani i niezmiernie wdzięczni, że znowu jesteśmy w tym samym pomieszczeniu. Robimy próby do naszej trasy po Nowej Zelandii. Mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mogli koncertować także w pozostałych częściach globu, podsumowuje Neil Finn.

Lista utworów:

1. Bad Times Good
2. Playing With Fire
3. To The Island
4. Sweet Tooth
5. Whatever You Want
6. Show Me The Way
7. Goodnight Everyone
8. Too Good For This World
9. Start Of Something
10. Real Life Woman
11. Love Isn’t Hard At All
12. Deeper Down


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku