°C

COLDPLAY – „Everyday Life”

 

Ósmy album Coldplay’a „Everyday Life” składa się z dwóch części: „Sunrise” i „Sunset”. Krążek został wyprodukowany przez The Dream Team. Gościnnie wystąpili na nim Stromae, Femi Kuti, Tiwa Savage i Jacob Collier. Okładka albumu oparta jest na zdjęciu z 1919 roku zespołu pradziadka gitarzysty Jonny'ego Bucklanda.

Jeśli ktoś spodziewał się wielkiej rewolucji, ten był w błędzie. Owszem, pojawia się tu kilka wcześniej niespotykanych u nich patentów, Jonny Buckland kombinuje z nowymi formami, a Chris Martin próbuje zbawiać świat. Jednak to i tak jest stary Coldplay – kilka przebojowych kawałków obok których pojawiają się miałkie kompozycje jakby hurtowo pisane dla kolejnych zwycięzców talent show. A i tak warto, bo „Everyday Life” to zwykły, solidny album niezwykłego zespołu, któremu ponownie uda się sprzedać swoją twórczość jako wielką sztukę.

Spis utworów:

1. Sunrise
2. Church
3. Trouble in Town
4. Broken
5. Daddy
6. Wonder of The World / Power of The People
7. Arabesque
8. When I Need a Friend
9. Guns
10. Orphans
11. Èko
12. Cry Cry Cry
13. Old Friends
14. Bani Adam
15. Champion of The World
16. Everyday Life

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku