°C

Co wiemy o koronawirusie?

Otwarty Mikrofon Radia Zachód
 

O zagrożeniu koronawirusem mówi cały świat. W wielu krajach nadzwyczajne środki ostrożności i specjalne procedury dla podróżujących. W Polsce nie stwierdzono dotychczas zakażeń, ale jak przyznają eksperci, pojawienie się tej choroby także u nas, to kwestia czasu.

Jeszcze wczoraj istniało podejrzenie co do choroby u dwudziestu Polaków. Jak powiedział dziś rano wiceminister Waldemar Kraska, wyniki badań próbek pobranych od żadnej z tych osób nie potwierdziły koronawirusa. Tym niemniej, polskie służby sanitarne intensywnie przygotowują się na nadejście choroby.

Co wiemy o koronawirusie i skąd czerpiemy informacje na jego temat? Czy Państwa zdaniem jest się czego obawiać? Jakie są już i jakie mogą być dalsze skutki tej choroby i paniki wokół niej dla funkcjonowania gospodarki, edukacji, służby zdrowia i w innych sferach życia? Pyta Marek Poniedziałek

Od godz. 12:12 czekamy na Państwa telefony: 68 324 22 55 i 801 327 462, a już teraz na komentarze w internecie.

Czekamy na telefony: 68 324 22 55 i 801 327 462 i na komentarze w internecie

Opublikowany przez Radio Zachód Środa, 26 lutego 2020

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku