°C

Co w ramach Polskiego Ładu realizować w pierwszej kolejności?

Otwarty Mikrofon
 

Wczoraj w całej Polsce ogłoszono listy inwestycyjne w ramach Polskiego Ładu. W województwie lubuskim samorządy otrzymały 677 mln zł wsparcia z Programu Inwestycji Strategicznych, który jest częścią Polskiego Ładu.

Przyznane pieniądze samorządy wydadzą na inwestycje w drogi, wodociągi i kanalizację, rewitalizację, gospodarowanie odpadami, a także inwestycje społeczne.

Polski Ład jest odpowiedzią na kryzys spowodowany pandemią koronawirusa, a jego podstawowym zadaniem jest doprowadzenie do znacznego wzrostu gospodarczego i poprawienie zamożności Polaków.

Dlatego dziś pytamy: jak Polski Ład wpłynie na naszą rzeczywistość? Jakie inwestycje powinny być realizowane w ramach Polskiego Ładu w pierwszej kolejności? Pyta Daniel Sawicki

Od godz. 12:10 czekamy na Państwa telefony: 68 324 22 55 i 801 327 462 oraz na komentarze.


- KAMPANIA SPOŁECZNA -


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku