°C

Co to znaczy „miau” u kota?

M.Biegańska-Hendryk ze Stefanem fot. Monika Małek
 

Co robić gdy przychodzi do nas kot i mówi „miau”? Czy można zinterpretować koci język? Dlaczego warto komunikować się z kotem?

Czas wakacji, podróży to także wyzwanie dla opiekunów czworonogów. Jak przygotować się do podróżowania z psem? O wspólnym podróżowaniu opowie Beata Karpeta licencjonowana behawiorystka oraz trenerka w KarpeaTeam.

Podcast

Dziś w audycji przypomnimy fragment rozmowy z Kamilą i Bogdanem Kasperskimi , których Anielskie Ogrody z Budachowa trafiły na „Ogrodową Mapę Polski”  – 10 wspaniałych ogrodów wartych zobaczenia – polskiej edycji  BBC Gardens Worlds Magazine.

Podcast

___________________________________________________________

Co robić gdy przychodzi do nas kot i mówi „miau”? Na to pytanie odpowie – Małgorzata Biegańska-Hendryk, technik weterynarii, behawiorysta zwierząt towarzyszących, dietetyk kotów i psów w cotygodniowym radiowym cyklu „Co w kocie piszczy”?

Podcast

 

Piotr Dziełakowski, fotograf przyrody i miłośnik żurawi  – jak co tydzień będzie zdradzał nam ciekawe zwyczaje zwierząt i podzieli się swoimi przygodami z terenu.

„Opowieści dzikiej treści”


- KAMPANIA SPOŁECZNA -

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku