°C

Co sądzimy o zapowiedziach przyspieszenia programu szczepień?

Otwarty Mikrofon Radia Zachód
 

W najbliższych dwóch tygodniach do punktów szczepień trafi ponad 2 mln. dawek szczepionek przeciw COVID 19 a do końca kwietnia będzie ich 5 mln. W związku z tym rząd planuje znaczne przyśpieszenie tempa szczepień.

Tylko w drugim kwartale ma być podanych 20 mln dawek preparatów.

Według obliczeń ekspertów, dotychczasowa sieć punktów szczepień ma duże możliwości, które do tej pory nie mogły być w pełni wykorzystane z powodu niewystarczającej ilości szczepionek.

Teraz sytuacja ulega zmianie. Rząd planuje włączyć do systemu sczepień farmaceutów, fizjoterapeutów i ratowników medycznych ze służb mundurowych.

W dzisiejszym Otwartym Mikrofonie pytamy; Jak odbieramy zapowiedź rządu w sprawie przyśpieszenia szczepień przeciw COVID 19? Pyta Adam Ruszczyński

Od godz. 12:10 czekamy na Państwa telefony: 68 324 22 55 i 801 327 462, a już teraz na komentarze – Facebooku i Twitterze. 

 

 

Otwarty Mikrofon

Dziś pytamy Państwa: Jak odbieramy zapowiedź rządu w sprawie przyśpieszenia szczepień przeciw COVID 19?

Opublikowany przez Radio Zachód Środa, 7 kwietnia 2021


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku