°C

Co sądzimy o protestach wyborczych?

Otwarty Mikrofon Radia Zachód.
 

W Otwartym Mikrofonie sprawa protestów, które spłynęły do Sądu Najwyższego w związku z przeprowadzonymi 13 października wyborami parlamentarnymi. Z najnowszych informacji wynika, że interwencje dotyczą 73 przypadków.

Największe emocje budzą protesty w wyborach do Senatu. Prawo i Sprawiedliwość złożyło 6 wniosków, a Koalicja Obywatelska 3. Mimo, że każdy ma prawo skorzystania z tej procedury, opozycja zarzuca rządzącym, że ci chcą wpłynąć na wynik wyborów.

Jak oceniamy dyskusję wokół tych protestów? Kto może, a kto nie korzystać z prawa weryfikacji procedury wyborczej? Pyta Janusz Życzkowski

Od godz. 12:12 czekamy na Państwa telefony: 68 324 22 55 i 801 327 462, a już teraz na komentarze.

📞⌨📻 Zapraszamy do komentowania, a do godz. 13:00 czekamy na Wasze telefony

Opublikowany przez Radio Zachód Czwartek, 24 października 2019


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku