°C

Co sądzimy o planach rozwoju polskiej armii?

Otwarty Mikrofon Radia Zachód

Ministerstwo Obrony Narodowej poinformowało o znaczących inwestycjach w sprzęt, którym dysponować będzie polska armia. Wśród kontraktów znalazły się między innymi zakup śmigłowców Black Hawk oraz mobilne wyrzutnie rakietowe HIMARS.

MON rozwija również system wojsk obrony terytorialnej, a w nie tak odległych planach mówi się o budowie amerykańskiej bazy wojskowej Fort Trump.

Co sądzicie Państwo o przyjętej przez rząd strategii obronnej i inwestycjach w polską armię. Jakie inne obszary związane z jej funkcjonowaniem wymagają szczególnej aktywności? Pyta Janusz Życzkowski.

Od godz. 12:12 czekamy na Państwa telefony: 68 324 22 55 i 801 327 462 a już teraz na komentarze na naszej stronie www oraz profilu na Facebooku.

☎ Na Wasze telefony już czekamy pod numerami: 68 324 22 55 i 801 327 462. Zachęcamy również do komentowania

Opublikowany przez Radio Zachód Wtorek, 12 lutego 2019

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.