°C

Co robimy w domu podczas „narodowej kwarantanny”?

Otwarty Mikrofon
 

Od wczoraj obowiązują w całej Polsce nowe obostrzenia, które mają zahamować rozprzestrzenianie się koronawirusa. Poza wyjątkami, wszyscy powinni zostać w domach.

Obiekty handlowe, z wyjątkiem sklepów spożywczych są zamknięte. Ograniczenia obowiązują także w transporcie zbiorowym. Nie można się spotykać, ani gromadzić z żadnych grupach, z wyjątkiem najbliższej rodziny. Do 11 kwietnia włącznie nie będzie można się swobodnie przemieszczać poza celami bytowymi, zdrowotnymi, zawodowymi.

Na jakich zajęciach planujemy spędzić ten czas? Co oglądamy, co czytamy, jak komunikujemy się z innymi? Czy pozostanie w domu, w fizycznej izolacji od rodziny, przyjaciół i znajomych jest wielkim wyzwaniem? A jeśli tak, to jak jemu sprostać? Jak zagospodarować ten czas dzieciom, albo wnukom? Pyta Marek Poniedziałek

Od godz. 12:12 czekamy na Państwa telefony: 68 324 22 55 i 801 327 462, a już teraz na komentarze w internecie.

Na jakich zajęciach planujemy spędzić czas "narodowej kwarantanny" domowej? Co oglądamy, co czytamy, jak komunikujemy…

Opublikowany przez Radio Zachód Środa, 25 marca 2020

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku