°C

Co jest największym wyzwaniem stojącym przed rodziną?

Otwarty Mikrofon Radia Zachód
 

Pod hasłem „Nie pozwól na seksedukację w szkołach” w niedzielę ulicami Warszawy i wielu miast Polski przeszedł Marsz dla Życia i Rodziny zorganizowany przez Centrum Życia i Rodziny. W warszawskim marszu, który odbył się już po raz 14., uczestniczyło niemal 10 tysięcy osób. Podobne marsza odbyły się także na Ziemi Lubuskiej, w tym w Gorzowie i Żarach po raz pierwszy.

Jak piszą organizatorzy:

„Marsze dla Życia i Rodziny organizowane są w celu publicznego świadectwa o podstawowej wartości ludzkiego życia od poczęcia oraz rodziny opartej na małżeństwie kobiety i mężczyzny, otwartym na przyjęcie i wychowanie dzieci. Marsze mają pozytywny, radosny i afirmatywny wymiar. Marsze wyrażają oczekiwanie takich zmian społeczno-prawnych, które zapewnią pełną ochronę życia ludzkiego i praw rodziny w naszym kraju.”

Czy Polska państwa zdaniem to obecnie przyjazny kraj dla rodziny? Czego brakuje wciąż rodzinie w naszym kraju do pełnej ochrony jej praw? Czy więzi rodzinne we współczesnym świecie jest trudno czy łatwo pielęgnować? Pyta Marek Poniedziałek

Od godz. 12:12 czekamy na Państwa telefony: 68 324 22 55 i 801 327 462, a już teraz na komentarze.

Na początek tygodnia w Otwartym Mikrofonie takie pytanie ⤵Zachęcamy do telefonowania od godz. 12:12 i zostawiania swoich opinii w komentarzach

Opublikowany przez Radio Zachód Poniedziałek, 10 czerwca 2019

 

 

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku