°C

Co dobrego wywołał w naszych społecznościach koronawirus?

Otwarty Mikrofon Radia Zachód
 

W Otwartym mikrofonie Radia Zachód dla odmiany o jasnej stronie pandemii koronawirusa. Obok codziennego trudu, wyzwań i nierzadko dramatów, nowa sytuacja uwolniła potężną ilość dobra drzemiącego w ludziach.

Niemal codziennie docierają do nas informacje o prowadzonych akcjach pomocowych, zbiórkach i działaniach na rzecz osób w potrzebie. Harcerze i wolontariusze z grup „Widzialna ręka” pomagają przy zakupach, organizowane są telefoniczne grupy wsparcia dla osób samotnych, organizacje charytatywne przekazują środki ponadnormatywnie potrzebne szpitalom.

Jak oceniamy takie akcje? Czy dostrzegacie Państwo wolontaryjną aktywność w okolicy? Do jakich działań należy jeszcze zachęcać? Pyta Janusz Życzkowski

Od godz. 12:12 czekamy na Państwa telefony: 68 324 22 55 i 801 327 462, a już teraz na komentarze w internecie.

Ograniczenia związane z epidemią poruszyły wiele ludzkich serc do niesienia pomocy innym. Dziś pytamy Was o to, jak…

Opublikowany przez Radio Zachód Wtorek, 31 marca 2020

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku