°C

Co dobrego, a co złego przyniósł nam odchodzący dziś rok?

Otwarty Mikrofon Radia Zachód.
 

73 proc. Polaków uznaje, że mijający rok był dobry lub dość dobry dla nich osobiście lub dla ich rodzin. Oceny sytuacji osobistej i rodzinnej są najlepsze odkąd prowadzone jest to badanie, czyli od 1989 r.

Jednocześnie rekordowo mało z ankietowanych przez CBOS uważa 2019 rok za zły – tak twierdzi tylko 10 proc. badanych. Symptomatyczna jest także liczba niezdecydowanych w swej ocenie, która wynosi 17 proc.

A jak Państwo oceniają kończący się za 12 godzin rok?Co przyniósł dobrego, a co złego w naszym życiu osobistym, zawodowym, jak i w Polsce? Które życzenie noworoczne złożone Państwu na ten rok się spełniło, a które wciąż czeka na spełnienie? Pyta Marek Poniedziałek

Od godz. 12:12 czekamy na Państwa telefony: 68 324 22 55 i 801 327 462, a już teraz na komentarze w internecie.

Jaki to był rok? Co przyniósł dobrego, a co złego w Waszym życiu osobistym, zawodowym. Co Polsce? Które, ze złożonych…

Opublikowany przez Radio Zachód Wtorek, 31 grudnia 2019


CZYTAJ WIĘCEJ: 2019 rok większość Polaków ocenia jako dobry dla siebie i swoich rodzin – wynika z opublikowanego w poniedziałek sondażu CBOS. Oceny sytuacji osobistej i rodzinnej są najlepsze od 1989 r., odkąd prowadzone jest badanie.

73 proc. Polaków uznaje, że to był dobry rok dla nich i ich bliskich

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku