°C

Co dalej ze zjednoczoną opozycją?

Otwarty Mikrofon Radia Zachód

Polityczne trzęsienie w szeregach opozycji. Po trzech latach funkcjonowanie rozpada się parlamentarny Klub Nowoczesnej.

Wczoraj szeregi klubu opuściło kolejnych siedmiu parlamentarzystów – wcześniej zrobił to między innymi ojciec założyciel ugrupowania Ryszard Petru. W tle toczą się rozmowy o przyszłości Koalicji Obywatelskiej, komentuje się także postawę Platformy, która wg. analityków rozegrała koalicjanta.

Mimo, że przewodnicząca partii Katarzyna Lubnauer zapowiada walkę o utrzymanie klubu, my pytamy Państwa o to czy to już jest koniec Nowoczesnej?

Jak oceniacie Państwo sytuację opozycji i czy w takiej atmosferze możliwe jest (jak twierdzą niektórzy) zbudowanie szerokiego antyrządowego frontu, który wygra zbliżające się wybory parlamentarne? Pyta Janusz Życzkowski

Od godz. 12:12 czekamy na Państwa telefony: 68 324 22 55 i 801 327 462 a już teraz na komentarze na naszej stronie www oraz profilu na Facebooku.

Od godz. 12:12 czekamy na Wasze telefony: 68 324 22 55 i 801 327 462 a już teraz na komentarze

Opublikowany przez Radio Zachód Czwartek, 6 grudnia 2018

Jedna odpowiedź do “Co dalej ze zjednoczoną opozycją?”

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.