°C

Co dalej ze schroniskiem dla zwierząt?

Magdalena Zwolska, rzeczniczka IDZ fot. M.Nabel-Dybaś
 

"Jak się nie podoba, to sami to poprowadzimy" - usłyszeli pracownicy Schroniska dla Zwierząt od urzędników. Coś w nich pękło. Opublikowali mocny wpis, w którym oskarżają Urząd Miasta o notoryczne ignorowanie problemu, jakim od lat jest stare, sypiące się schronisko i postawienie pracowników schroniska w sytuacji: "Jak się wam nie podoba, to do widzenia".

– „Nie odbierają telefonów, nie odpisują na maile, zachowują się tak, jakby nas nie było.  A temat nowego schroniska przestał istnieć” – powiedziała rzeczniczka Inicjatywy dla Zwierząt Magdalena Zwolska. Dzisiaj w magazynie Między Nami Zwierzętami po raz kolejny zresztą o złej sytuacji w schronisku dla zwierząt w Zielonej Górze.

Posłuchaj materiału:

Rozmowa z Marcinem Pabierowskim oraz Pawłem Wysockim, członkami specjalnej komisji, której zadaniem było wybrać najlepszą lokalizację dla nowopowstającego schroniska

_________________________________________________________

W audycji także Ewa Zgrabczyńska i powstanie pierwszego w Polsce azylu dla zwierząt egzotycznych i dzikich, który dzięki Fundacji On the Wilde Side powstanie w Poznaniu.

Rozmowa z dyrektorką zoo w Poznaniu:

Dzieci pogryzione przez psy. Jak do tego nie dopuścić? Pierwszy odcinek porad dotyczących pogryzień przez psy. Dzisiaj Joanna Dąbrowska – szkoleniowiec w Karpeteam, która opowie o relacjach dzieci i psów.

_________________________________________________________

21:15 Małgorzata Biegańska-Hendryk i opowieść o Grubym. Jak odchodzi kot?

21:45 Piotr Dziełakowski i jego przecudne historie o przyrodzie…

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku