°C

CELINE DION – „Courage”

 

W ostatnich latach w życiu prywatnym Celine Dion działo się bardzo wiele. Artystka straciła najważniejsze dla siebie osoby i raczej ciężko było się spodziewać, że pojawi się od niej coś nowego muzycznie.
Artystka powróciła kilka miesięcy temu z nowym singlem Flying on My Own. To właśnie wtedy ogłosiła, że to pierwszy kawałek z nadchodzącego nowego albumu.

Piosenki „Imperfections”, „Lying Down” i tytułowa „Courage” odkrywają rąbek tajemnicy dotyczące eklektycznego wydawnictwa. Każdy z singli pokazuje inne oblicze „odważnego” albumu. Pierwsza od sześciu lat anglojęzyczna płyta będzie mieszanką pięknych ballad, szybszych i energetycznych hitów.

„Imprefections” to piosenka o krytycznym podejściu do swojego piękna. „Lying Down” przypomina nam o zmianie podejścia do życia po zakończeniu toksycznej relacji. „Courage” to hymn o sile, odwadze i niezłomności, kiedy podejmujemy nowe wyzwania. Na albumie znajdzie się także udostępniony wcześniej utwór „Flying On My Own”, który był pierwszym krokiem na nowej ścieżce kariery kanadyjskiej diwy. Przy nowych kompozycjach artystka pracowała między innymi z Davidem Guettą, LP, Stevem Aokim i Sią.

Celine Dion sprzedała ponad 250 milionów albumów na całym świecie, zdobyła pięć statuetek Grammy, dwa Oscary, siedem American Music Awards, 20 JUNO Awards i wiele innych. Od kwietnia 2019 roku Celine stała się nową ambasadorką L’Oréal Paris’. Stale jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych artystek na Ziemi.

Lista utworów na wersji standardowej:
1    Flying On My Own
2    Lovers Never Die
3    Falling In Love Again
4    Lying Down
5    Courage
6    Imperfections
7    Change My Mind
8    Say Yes
9    Nobody’s Watching
10    The Chase
11    For The Lover That I Lost
12    Baby
13    I Will Be Stronger
14    How Did You Get Here
15    Look At Us Now
16    Perfect Goodbye

Dodatkowo na wersji Deluxe znajdują się utwory:
17    Best Of All
18    Heart Of Glass
19    Boundaries
20    The Hard Way

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku