°C

CARLY RAE JEPSEN – „Dedicated”

 

Niektórzy to po prostu mają. Magiczny dotyk, który sprawia, że wszystko, czego się dotkną, ma wysoką jakość. Carly Rae Jepsen zdecydowanie posiada ten talent, co doskonale słychać na albumie. Wokalistka prezentuje swoją pewniejszą, uwodzicielską i fikuśną stronę – wszystkie wcielenia są jak najbardziej mile widziane.

Poprzedni album Carly, wydany w 2015 roku „E*MO*TION”, zebrał znakomite recenzje w takich mediach jak „TIME”, „Entertainment Weekly”, Pitchfork, „People”, Stereogum, Vulture, Complex czy Noisey. Wielu krytyków uznało krążek za najlepszy album pop 2015. Na wydawnictwo trafił m.in. wielki przebój „I Really Like You”.

W 2016 Jepsen wydała niespodziankę – „E*MO*TION Side B”. Artystka zyskała rozgłos na całym świecie za sprawą hitu „Call Me Maybe” z albumu „Kiss”. Singiel sprzedał się na całym świecie w nakładzie przekraczającym 20 mln egzemplarzy, dotarł do 1. miejsca iTunes w ponad 47 krajach, cieszy się również statusem diamentowej płyty w USA. Utwór zapewnił Jepsen nominację do Grammy w dwóch kategoriach: Najlepsze wykonanie pop solo oraz Piosenka roku.

Lista piosenek:

1. Julien
2. No Drug Like Me
3. Now That I Found You
4. Want You in My Room
5. Everything He Needs
6. Happy Not Knowing
7. I’ll Be Your Girl
8. Too Much
9. The Sound
10. Automatically in Love
11. Feels Right, ft. Electric Guest
12. Right Words Wrong Time
13. Real Love
14. For Sure
15. Party For One

/Universal Music

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka