°C

„Cały czas do przodu”- reportaż Elżbiety Wozowczyk-Leszko

LESZKO
 

Emisja w środę po 18.00.

Piotr Frołowicz ma wiele nowatorskich pomysłów, wielką ciekawość drugiego człowieka i… wielkie serce.                                                                                                                                                   

W jego życiu było wiele przypadkowych sytuacji i wydarzeń, które ostatecznie doprowadziły go jednak do miejsca w którym jest teraz. Po wielu latach pracy za granicą wrócił do Polski i wraz z żoną założył spółdzielnię socjalną, tworząc bezpieczną przestrzeń dla osób starszych i niepełnosprawnych. Spółdzielnia Socjalna Grupa Alivio Centrum Wytchnieniowe opiekuje nimi w czasie, gdy nie może tego zrobić rodzina lub opiekunowie. Jest pasjonatem swojej pracy, o czym najczęściej mówią jego podopieczni. Jak sam deklaruje, bez względu na okoliczności idzie zawsze do przodu.

 

 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku