°C

Budzimy Tomka ze Strzelec Krajeńskich

foto: siepomaga.pl
 

Wielka akcja społecznościowa dla Tomka Jakubika ze Strzelec Krajeńskich.

Ten 32-latek w czasie walki z nowotworem zapadł w swoje urodziny w śpiączkę. Miał wiele marzeń, planów, a w maju chciał wziąć ślub z ukochaną narzeczoną. Teraz jego najbliżsi, przyjaciele, znajomi zbierają pieniądze na jego specjalistyczną rehabilitacje. Szukają także najlepszego specjalistycznego ośrodka, który zajmie się Tomkiem. W szpitalu będzie jeszcze przebywał około dwóch tygodni. Nikt z bliskich nie był przygotowany na tę tragedię, a koszty opieki i rehabilitacji będą ogromne – mogą sięgnąć nawet 30 000 zł miesięcznie, a rehabilitacja będzie długotrwała. Na portalu charytatywnym siepomaga.pl/budzimy-tomka trwa zbiórka pieniędzy na rzecz Tomka. Już zebrano blisko 70 000 zł,.

Dodajmy, że w Strzelcach Krajeńskich zorganizowano spontanicznie zbiórkę pieniędzy podczas niedzielnego Koncertu Walentynkowego – tu udało się zebrać 10 000 zł.

Tomka można też wesprzeć przekazać jeden procent podatku.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku